Co to jest świecąca kostka brukowa LED? Czyszczenie kostki brukowej Gdynia. Ledowa kostka brukowa sprzedaż

Ledowa kostka brukowa to podświetlany element zdobniczy bruku wykonany w formie odlewu z zatopioną elektroniką. Zastosowana w kostce technologia LED daje gwarancję energooszczędności oraz bezpieczeństwa.
Kostka LED to innowacyjny produkt na naszym rynku. W zależności producenta, świecące kostki brukowe występują w technologii jednokolorowej ( białe, niebieskie, zielone, czerwone i żółte) lub multikolorowej, które to dają możliwość tworzenia wielu efektów wizualnych. Ten nowoczesny produkt dzięki zastosowanej technologii ledowej jest bardzo oszczędny. Możemy zatem korzystać z niego do woli, jednocześnie nie obawiając się wysokich rachunków za energię.

 

Ponadto jest to doskonały element zdobiący naszą posesję oraz miejskie chodniki brukowe. Wkomponowując ledową kostkę, w brukową aleję w naszym ogrodzie czy w podjazd do garażu otrzymamy niepowtarzalny, a zarazem energooszczędny efekt świetlny. Kostka ledowa jest coraz bardziej doceniana na naszym rynku. Jej sprzedaż ciągle wzrasta. W dużych miastach takich jak Gdynia nie brakuje firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją kostki LED. Aby służyła przez wielu lat należy zadbać o prawidłowe czyszczenie kostki brukowej. Usługi te świadczy wiele specjalistycznych firm, które przy pomocy specjalnych urządzeń i środków chemicznych usuwają wszelkie zabrudzenia.

Może Ci się również spodoba