Czyszczenie i malowanie tarasu

Szukasz sprawdzonej firmy oferującej czyszczenie tarasów i inne zabiegi z tym związane w Twojej okolicy ? Nasz firma zajmuje się usługami takimi jak: czyszczenie tarasu , konserwacja , renowacja , impregnacja , olejowanie tarasu , szlifowanie tarasu oraz malowanie tarasu drewnianego . Jesteśmy dla Państwa dostępni w Warszawie i okolicach. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.

OFERTA

Drewniany taras to jedna z najbardziej efektownych części ogrodu. Należy jednak pamiętać, że należy go regularnie czyścić i dokonywać wielu innych czynności jak chociażby konserwacja tarasu . Jeśli przez wiele lat zaniedba się tą czynność bardzo trudno przywrócić i doprowadzić elementy drewniane do wyglądu pierwotnego. Drewniany taras wymaga regularnie przeprowadzanych czynności pielęgnujących. W celu przywrócenia dawnej światłości trzeba zdecydować się na kilka zabiegów. Nasza firma pomoże Ci się tym zająć, ponieważ oferuje:

Czyszczenie tarasu :

Prace mające na celu czyszczenie tarasu rozpoczynają się od usunięcia zabrudzeń, które zalegają na drewnianych deskach, takie jak; piach, pył czy też wystające drzazgi.

Ręczne czyszczenie tarasu

Po wstępnych zabiegach ręczne czyszczenie tarasu zamienia się w pracochłonny proces mycia drewnianych desek za pomocą myjki ciśnieniowej oraz szczotki z sztywnym, zazwyczaj grubym włosiem. W przypadku kiedy na deskach występują uporczywe plamy i przebarwienia pracownicy stosują odpowiednie preparaty czyszczące, które niwelują to co zbędne. Ręczne czyszczenie tarasu jest najprostszym sposobem na uporanie się z zabrudzonym tarasem.

Mechaniczne czyszczenie tarasu

Kiedy na naszym tarasie pomiędzy zagłębieniami znajduje się brud, myjka ciśnieniowa i szczota nie są w stanie dać rady. Wtedy tylko mechaniczne czyszczenie tarasu jest w stanie uporać się z zabrudzeniem. Do takiego czyszczenia używa się specjalistycznego sprzętu, który jest w stanie dotrzeć do najmniejszych zakamarków. Mechaniczne czyszczenie tarasu pomoże uporać się z uciążliwym brudem.

Szlifowanie tarasu

Oferujemy się również szlifowanie tarasu co pomoże przygotować drewniane deski to innych zabiegów pielęgnacyjnych. Ten zabieg umożliwia dokładne usunięcie poprzedniej warstwy oleju. Warto zastosować szlifowanie tarasu , kiedy taras jest bardzo mocno zabrudzony i został zaniedbany przez kilka lat. Brud często wnika głęboko w drewniane deski i zwykłe czyszczenie tarasu nie sprawdza się. Do takich zabiegów używa się specjalistycznych maszyn, które w szybki sposób usuną zbędna warstwę drewna.

Olejowanie tarasu

Procesem, który zabezpiecza drewniane deski jest olejowanie tarasu . Dzięki temu zachowuje ono naturalny kolor i nadaje świeżego wyglądu. Najpierw musiało nastąpić czyszczenie tarasu , aby przygotować drewnianą powierzchnię na olejowanie tarasu . Zlecenie to powinno zostać wykonane na suchym drewnie, dlatego warto odczekać jeden dzień od poprzedniego procesu (czyszczenie tarasu ).

Konserwacja tarasu

Nasza firma oferuje również taki proces pielęgnacyjny jak konserwacja tarasu , polegający na zabezpieczeniu drewnianych desek przed działaniem warunków atmosferycznych. Ma to na celu wydłużenie żywotności tarasu i jego estetycznej formy. Utrwalenie koloru drewna i okresu eksploatacji to dwa najważniejsze czynniki, które warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji na temat tego czy konserwacja tarasu jest potrzebna.

Renowacja tarasu

Podstawowa forma procesu renowacja tarasu to oszczyszenie tarasu , naprawianie uszkodzeń, a następnie impregnacja tarasu olejem bezbarwnym. Do prac naprawczych można przystąpić dopiero jak drewno wyschnie po wcześniejszym procesie jakim było czyszczenie tarasu .

Impregnacja tarasu

Ten proces (impregnacja drewna  to jeden z bardzo ważnych procesów, które powinny nastąpić w celu zabezpieczenia drewnianych desek przed pleśnią, grzybami i innymi substancjami biologicznymi. Najlepiej zabezpieczyć deski z każdej strony i to dwukrotnie tuż przed położeniem ich na taras, jednak w późniejszym etapie po upływie kilku lat impregnacja drewna odbywa się już zazwyczaj tylko z jednej strony. Zabezpieczyć należy nie tylko parkiet, ale również całą drewniana konstrukcję tarasu. Po zamontowaniu desek warto przeprowadzić potem również proces zwany olejowanie tarasu

Malowanie tarasu drewnianego

Proces zwany przez nas malowanie tarasu drewnianego jest jednym z ostatnich elementów, które wykonujemy po takiej usłudze jak czyszczenie tarasu dla klienta. Odpowiednio dobrana farba do drewnianych desek jest wisienka na torcie podczas wykończenia tarasu i jego pielęgnacji. Wszystkie poprzedzające usługi (oczyszczanie tarasu , szlifowanie tarasu , impregnacja tarasu czy też olejowanie tarasu ) są bardzo potrzebne, aby malowanie tarasu drewnianego mogło być zrealizowane w jak najlepszy sposób.

PREPARATY DO TARASU

Środki, które używane są przez nasza firmę można stosować bez obaw o środowisko naturalne, ponieważ chcąc troszczyć się o naturę nie używamy żrących i szkodliwych substancji.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w swojej branży. Zaufało nam wielu klientów, których ogrody zazwyczaj teraz przechodzą swoje drugie życie! Fachowcy starają się dobierać metody, narzędzia i preparaty tak, aby wszystkie wymogi ochrony środowiska były spełnione oraz oczekiwania Klienta co do wykonanej usługi były w pełni dokonane.

KONTAKT

Poszukujesz firmy, która realizuje czyszczenie tarasu w Twojej okolicy ? Chcesz, aby czyszczenie tarasu załatwił za Ciebie ktoś inny? Szukasz odpowiedniej firmy, która zrealizuje usługę taką jak konserwacja tarasu ? Poszukujesz również firmy, która oferuje: renowacja tarasu , impregnacja tarasu ? Może zastanawiasz się nad zleceniem firmie malowanie tarasu drewnianego , albo olejowanie tarasu i szlifowanie tarasu ?

Może Ci się również spodoba